28/05/2020
Goedenavond
  GEBRUIKERSNAAM
   
  PASWOORD
    
NL 
ACV Puls : Cegeka
 


 




CPBW
 

Het CPBW (comité voor preventie en bescherming op het werk) is ook paritair samengesteld uit werknemers- en werkgeversvertegenwoordigers. Dit Comité moet worden ingericht zodra een onderneming 50 of meer werknemers telt.


Het Comité heeft tot taak de werkplek veiliger, gezonder en aantrekkelijker te maken.
Het CPBW geeft advies over:
- het voorkomen van arbeidsongevallen en beroepsziekten
- de werking van de veiligheidsdienst en de arbeidsgeneeskundige dienst
- de juiste toepassing van de veiligheidswetgeving
- de verbetering van het milieu

Hieronder stellen we de effectieve leden van het CPBW voor :

 
Nancy DEWIT
E-mail:nancy.dewit@cegeka.com
Afdeling:Shared Services
Functie:Management Assistant
  
  
  
  
  
  
Ronny SCHOOFS
E-mail:Ronny.Schoofs@cegeka.com
Afdeling:STAID
Functie:Operator Data Services
Telefoon bedrijf:+32 11 24 03 00
Telefoon thuis:+31 13 52 30 21
  
  
  
  
Koen BORGHGRAEF
E-mail:Koen.Borghgraef@cegeka.com
Afdeling:STAID
Functie:System Engineer
Telefoon bedrijf:+32 16 39 38 71
  
  
  
  
  
Jeroen DANIËLS
E-mail:Jeroen.Daniels@cegeka.com
Afdeling:Mid-Market
Functie:Support Engineer
Telefoon bedrijf:+32 11 24 03 74
  
  
  
  
  
Herwig CUPPENS  
E-mail:Herwig.Cuppens@cegeka.com
Afdeling:Applications
Functie:Service Proxy
Telefoon bedrijf:+32 16 39 32 66
  
  
  
  
  
Kimberly HARDY
E-mail:kimberly.hardy@cegeka.com
Afdeling:Outsourcing
Functie:Change Manager
Telefoon bedrijf:+32 16 39 34 94
  
  
  
  
  
Tom LAUWEREINS
E-mail:Tom.Lauwereins@cegeka.com
Afdeling:STAID
Functie:System Engineer Network & Security
Telefoon bedrijf:+3216393275
  
  
  
  
  
Stijn GULHAN
E-mail:stijn.gulhan@cegeka.com
  
  
  
  
  
  
  
  
Heidi GEUNS
E-mail:Heidi.Geuns@cegeka.com
Afdeling:Health Products
Functie:Presales Support
Telefoon bedrijf:+32 11 24 03 73
  
  
  
  
  
Christine (Tinne) MOLDENAERS
E-mail:tinne.moldenaers@cegeka.com
  
  
  
  
  
  
  
  
 

  Zoeken
 
  
         



Disclaimer
Top